Informuojame vaikų tėvus (globėjus) apie svietimas.vilnius.lt atliktus atnaujinimus

Nuo Å¡iol tÄ—vai (globÄ—jai) sistemoje vienoje vietoje gali matyti savo vaikų, lankanÄių ikimokyklinio ir prieÅ¡mokyklinio ugdymo įstaigas, mokÄ—jimus;

savo vaikų, lankanÄių neformalaus ugdymo įstaigas (bÅ«relius) mokÄ—jimus; valdyti sutikimus dÄ—l kvitų (sÄ…skaitų) gavimo el. paÅ¡tu.

Prisijungus prie sistemos, viršuje, dešinėje pusėje reikia paspausti ant savo vartotojo pavadinimo (1) ir pasirinkti „Sąskaitos“ (2).

Atsivėrusiame lange (Pav.2) pasirinkus periodą (3), galima peržiūrėti visų sąskaitų ir mokėjimų duomenis, matyti bei atnaujinti sutikimų informaciją (4).

Pav.1.

Pav.2

ELEKTRONINĖS SĄSKAITOS, UŽ UGDYMĄ IR MAITINIMĄ, GAVIMAS ELEKTRONINIU PAŠTU

Informuojame, kad nuo 2020 m. rugsÄ—jo 1 d. popierinÄ—s sÄ…skaitos už darželį nÄ—ra teikiamos.

TÄ—vai (GlobÄ—jai) norÄ—dami gauti sÄ…skaitas už vaiko ugdymÄ… į el. paÅ¡tÄ…, turi prisijungti prie sistemos svietimas.vilnius.lt Ikimokyklinis ugdymas – Mano darželis – SÄ…skaitos

Vilniaus miesto darželių informacinÄ—s sistemos skiltyje „SÄ…skaitos“ reikia pažymÄ—ti varnelÄ™, kuria tÄ—vai iÅ¡reikÅ¡ savo sutikimÄ… gauti sÄ…skaitas už darželį elektroniniu paÅ¡tu.

Atkreipiame dÄ—mesį, kad el. sÄ…skaitos bus gaunamos tik tuo atvejujei tÄ—vai skiltyje pažymÄ—s varnelÄ™.

ElektroninÄ—s sÄ…skaitos bus siunÄiamos sistemoje nurodytais kontaktais, todÄ—l praÅ¡ome bÅ«tinai patikrinti nurodytus kontaktinius adresus, ar jie nepasikeitÄ™. Jei duomenys pasikeitÄ—, bÅ«tina juos atnaujinti.

Pateikiame darželių informacinės sistemos ekranvaizdį, kuriame pavaizduota, kur būtina uždėti varnelę, norint gauti sąskaitas už teikiamas darželio paslaugas (ugdymą ir maitinimą) į el. paštą: